NeedSCRUM:
Twoja Droga do Skuteczności i Harmonii

Gdzie uwaga, samopoznanie i cele idą w parze - przekształć swój czas i energię w rzeczywiste wyniki.

NeedSCRUM Logo

Zapisz się na kurs!

Zapisy na edycję Jesień 2023 zostały zamknięte.
Zachęcam do zapisania się na listę osób zainteresowanych kolejną edycją (planuję na wiosnę 2024). Zapisując się teraz masz pewność, że nic Cię nie ominie.


Kiedy zapiszesz się* na kurs za pomocą formularza poniżej, masz pewność, że na bieżąco otrzymasz informacje związane z kursem. 

*Jeżeli nie dostałeś/aś maila z potwierdzeniem proszę napisz do mnie. Chochliki techniczne się zdarzają mimo najlepszych chęci zadbania by było płynnie i bezproblemowo.

*Dlaczego proszę o numer telefonu?
Doświadczenie pokaząło mi, że wiadomości email są nieco bardziej zawodne niż można przypuszczać. Mogą zagubić się w natłoku innych wiadomości w skrzynce pocztowej lub zostać błędnie oznaczone jako spam, możliwość kontaktu przez SMS pozwala mi na wykorzystanie dodatkowego kanału komunikacji. Dzięki temu mam większą pewność, że dotrę do Ciebie z ważnymi informacjami i nic Cię nie ominie.

Twoje dane są bezpieczne.

Dane, które podałeś wyżej, są w pełni bezpieczne i będą używane wyłącznie w celu komunikacji związanej z moimi działaniami. Gwarantuję, że nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób ani udostępniane osobom trzecim. Pełną politykę prywatności możesz znaleźć tutaj.

Scroll to Top