NeedSCRUM:
Twoja Droga do Skuteczności i Harmonii

Gdzie uwaga, samopoznanie i cele idą w parze - przekształć swój czas i energię w rzeczywiste wyniki.

NeedSCRUM Logo

Zapisz się na kurs!

Edycja Wiosna 2024 już ruszyła i zapisy zostały zamknięte.
Kolejna edycja kursu odbędzie się na jesień 2024 roku. Zapraszam do zapisania się do listy osób zainteresowanych.
Zapisując się teraz masz pewność, że nic Cię nie ominie i będziesz w grupie osób informowanych o kolejnej edycji w pierwszej kolejności.

Maksymalna liczba uczestników kursu to 50 osób. Limit ten wynika z możliwości zapewnienia wsparcia każdemu uczestnikowi w trakcie zajęć. Więc jeśli jesteś zdecydowana/y nie czekaj - w przypadku przekroczenia limitu decyduje kolejność zgłoszeń i potwierdzenia udziału (co będzie wyjaśnione w korespondencji przed rozpoczęciem kursu).

Kiedy zapiszesz się* na kurs za pomocą formularza, masz pewność, że na bieżąco otrzymasz informacje związane z kursem.

*Jeżeli nie dostałeś/aś maila z potwierdzeniem proszę napisz do mnie. Chochliki techniczne się zdarzają mimo najlepszych chęci zadbania by było płynnie i bezproblemowo.

*Dlaczego proszę o numer telefonu?
Doświadczenie pokaząło mi, że wiadomości email są nieco bardziej zawodne niż można przypuszczać. Mogą zagubić się w natłoku innych wiadomości w skrzynce pocztowej lub zostać błędnie oznaczone jako spam, możliwość kontaktu przez SMS pozwala mi na wykorzystanie dodatkowego kanału komunikacji. Dzięki temu mam większą pewność, że dotrę do Ciebie z ważnymi informacjami i nic Cię nie ominie.

Twoje dane są bezpieczne.

Dane, które podałeś wyżej, są w pełni bezpieczne i będą używane wyłącznie w celu komunikacji związanej z moimi działaniami. Gwarantuję, że nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób ani udostępniane osobom trzecim. Pełną politykę prywatności możesz znaleźć tutaj.

Scroll to Top